UAB „Proreta“ klientai pasitiki mūsų dešimtmečius skaičiuojama patirtimi ir produktų kokybe.

Į šią rinką mes atėjome vadovaudamiesi svarbiausiu principu – savo klientams suteikti tik nenuginčijamos kokybės produktą. Pradėję prekiauti sunkvežimių kėbulo dalimis, supratome, kaip svarbu išlaikyti gamybos tikslumą: net dėl menkiausio formos neatitikimo detalė gali tapti netinkama naudoti, ją modifikuojant reikia investuoti papildomą laiką, o perkant naują – atsiranda vis daugiau kaštų. Kad taip nenutiktų, kėbulo dalys, kurias įsigyjate iš Proretos yra gaminamos mūsų partnerių įmonėse, kuriose tiesiogiai kontroliuojame procesų kokybę.

Esame pasiruošę bendradarbiauti

Kreipkitės ir mes rasime tinkamiausią sprendimą

Parduodamos sunkvežimių dalys

Proretoje parduodamos tiek naujos, tiek naudotos sunkvežimių dalys kėbului, visiškai pritaikytos atitinkamiems sunkvežimių modeliams. Asortimente taip pat pateikiami aukštos kokybės sunkvežimių žibintai ir priekinių bei galinių žibintų lemputės, kurios gali būti prailginto veikimo, paprastos ir skirtos specialiai sunkiajam transportui, tai yra – sustiprintos lemputės į galinius žibintus.

 

 

Sunkvežimių modeliai

Parduodame visų žinomiausių transporto ženklų sunkvežimių kėbulo dalis: DAF, Scania, MAN, Volvo, Renault, Mercedes Benz, Iveco ir kitų.

 

 

Aptarnaujame stambiausius vežėjus Lietuvoje

Dėl išskirtinės kėbulo dalių, lempučių ir žibintų kokybės Proreta pasitiki didieji Lietuvos vežėjai, į mus kreipiasi juos aptarnaujantys servisai ir atstovybės, kurie ieško patikimų ir greitų sprendimų. Dalys atitinka transporto priemonių gamintojų keliamus standartus, o prekybininkai Proretos kėbulo dalis pripažįsta taip pat kaip ir originalias (arba nepastebi skirtumo). Vilkikai su Proretos kėbulo dalimis ir įsigyti pagal išperkamosios nuomos sutartį, gali be vargo būti grąžinti net ir tiems prekybininkams, kurie reikalauja, kad vilkikai būtų remontuojami naudojant tik originalias detales.

Proretai svarbu padėti užtikrinti sklandžią logistiką Lietuvoje, todėl mes pasirūpiname, kad visi mūsų klientai riedėtų ramiai ir be rūpesčių, o nutikus eismo įvykiui žinotų, kad jų transporto priemonė yra patikimose rankose.